Qameleo

Witajcie wśród przyjaciół Qameleo.

Zapewne jesteście zaciekawionymi rodzicami, dziadkami, lub opiekunami maluchów poznających świat. A może dopiero spodziewacie się dziecka, lub trafiliście tu całkiem przypadkowo.

Bez względu na powód miło nam przedstawić Wam firmę Qameleo.

Inicjatywą i motorem dla rozwoju naszej idei była chęć stworzenia akcesoriów i zabawek dla niemowlaków w czarno – białej kolorystyce. Magicznych rzeczy o kontrastowych zestawieniach; które stanowić będą dla najmłodszych bodziec do nauki nowych umiejętności, pomogą rozwijać zmysły, wspomogą rodziców przy tworzeniu więzi z maluszkiem.

Nasze maluchy zaraz po urodzeniu potrzebują przede wszystkim ciepła rodzicielskiego, oraz poczucia bezpieczeństwa; jednak równie ważna jest ich stymulacja podczas czuwania. Znanym faktem jest, że wzrok niemowlaka nie jest doskonały. Maluchy widzą niewyraźnie, jakby przez mgłę. Nie poznają kolorów, a najchętniej obserwują czarno – białe kontrasty i proste geometryczne kształty. Zbyt wiele bodźców rozdrażnia je i męczy. Kolekcja w krainie kontrastów. Spotkacie w niej zarówno kontrastowe maty edukacyjne, poduszki do karmienia, jak i książeczki oraz zabawki w sam raz do małej rączki.

Produkty Qameleo powstają w Polsce. Chcąc zapewnić naszym wyrobom jak najlepszą jakość stawiamy na prosty i estetyczny design oraz czytelny wizerunek naszych zabawek.

Życzymy Wam, aby nasze zabawki pomogły Wam w zacieśnieniu więzi z najważniejszymi istotami na świecie - Waszymi dziećmi.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

x